Webform Sermepa (7.x-1.6) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Update
eu: Eguneratu

en: Out of date
eu: Dataz kanpo

en: Not installed
eu: Instalatu gabe

en: Installed
eu: Instalatuta

en: Testing
eu: Proba
