Webform Sermepa (7.x-1.6) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Language
gl: Idioma

en: Currency
gl: Divisa

en: Update
gl: Actualizar

en: Out of date
gl: Obsoleto

en: Not installed
gl: Non instalado

en: Installed
gl: Instalado

en: Testing
gl: Probando

en: Webform
gl: Formulario web

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
gl: Advertencia: Proporcionar só os roles de confianza. Este permiso implica riscos de seguridade.
