Webform Sermepa (7.x-1.6) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Language
he: שפה

en: Update
he: עדכון

en: Out of date
he: לא מעודכן

en: Not installed
he: לא מותקן

en: Installed
he: מותקן

en: Testing
he: מתבצעת בדיקה

en: Webform
he: טופס - Webform

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
he: אזהרה: יש לתת רק לתפקידים מהימנים; להרשאה זו יש השלכות על אבטחת האתר.
