Webform Sermepa (7.x-1.6) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Language
ku: زمان

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Out of date
ku: کۆن بووە

en: Not installed
ku: دانەمەزرێنراوە

en: Installed
ku: دامەزرێنراوە

en: Testing
ku: تاقیکردنەوە
