Webform Sermepa (7.x-1.6) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Language
lt: Kalba

en: Currency
lt: Valiuta

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Out of date
lt: Baigėsi galiojimas

en: Not installed
lt: Neįdiegta

en: Installed
lt: Įdiegta

en: Testing
lt: Testavimas

en: Webform
lt: Web forma

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
lt: Įspėjimas: Suteikite tik patikimoms rolėms, šie leidimai gali turėti būt nesaugus.
