Webform Sermepa (7.x-1.6) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Language
fa: زبان

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: Out of date
fa: قدیمی

en: Not installed
fa: نصب نشده است

en: Installed
fa: نصب شده

en: Testing
fa: آزمایش

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
fa: هشدار: فقط به نقش‌های مورد اعتماد داده شود: این مجوز پیامدهای امنیتی دارد.
