Webform Sermepa (7.x-1.6) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Language
pt: Idioma

en: Currency
pt: Moeda

en: Update
pt: Atualizar

en: Out of date
pt: Desatualizado

en: Not installed
pt: Não instalado

en: Installed
pt: Instalado

en: Testing
pt: Testando

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
pt: Atenção: Dê a grupo de utilizadores de confiança somente; esta permissão tem implicações de segurança.
