Webform Sermepa (7.x-1.6) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Language
sl: Jezik

en: Update
sl: Posodobitev

en: Out of date
sl: Zastarelo

en: Not installed
sl: Ni nameščeno

en: Installed
sl: Nameščeno

en: Testing
sl: Testiranje
