Webform Sermepa (7.x-1.6) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Currency
vi: Tiền tệ

en: Update
vi: Cập nhật

en: Out of date
vi: Quá hạn

en: Not installed
vi: Chưa được cài đặt

en: Installed
vi: Đã cài đặt

en: Testing
vi: Kiểm tra

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
vi: Cảnh báo: Chỉ cấp quyền này cho các vai trò đáng tin; quyền này ảnh hưởng lớn tới sự bảo mật của hệ thống.
