Webform share (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Reset
ja: リセット

en: Import
ja: インポート

en: Export
ja: エクスポート

en: Webform
ja: ウェブフォーム

en: Import code
ja: コードをインポート
