Webform share (7.x-1.3) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Reset
ru: Сбросить

en: Import
ru: Импортировать

en: Export
ru: Экспортировать

en: Webform
ru: Веб-форма

en: Import code
ru: Импорт кода
