Webform share (7.x-1.3) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Reset
pl: Resetuj

en: Import
pl: Importuj

en: Export
pl: Eksportuj

en: Webform
pl: Formularz

en: Import code
pl: Importuj kod
