Webform Simple Hierarchical Select (7.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Multiple
cs: Vícenásobná

en: Vocabulary
cs: Slovník

en: Check this option if the user should be allowed to choose multiple values.
cs: Zaškrtněte, pokud má mít uživatel možnost vybrat více hodnot.

en: <Any>
cs: - nezáleží -

en: - Any -
cs: - nezáleží -
