Webform Simple Hierarchical Select (7.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Multiple
da: Flere

en: Vocabulary
da: Ordforråd

en: Webform
da: Webformular

en: Check this option if the user should be allowed to choose multiple values.
da: Marker dette hvis du ønsker at brugeren skal kunne vælge flere værdier.

en: <Any>
da: -Ethvert-

en: - Any -
da: - Enhver -

en: An invalid vocabulary is selected. Please change it in the options.
da: Ugyldigt ordforråd valgt. Skift det venligst under indstillingerne.
