Webform Simple Hierarchical Select (7.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Multiple
el: Πολλαπλή

en: Vocabulary
el: Λεξιλόγιο

en: Check this option if the user should be allowed to choose multiple values.
el: Επιλέξτε την επιλογή αυτή για να επιτρέπεται στο χρήστη να μπορεί να επιλέγει πολλαπλές τιμές.

en: <Any>
el: <Όποιο>

en: - Any -
el: - Οποιοδήποτε -
