Webform Simple Hierarchical Select (7.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Multiple
es: Múltiple

en: Vocabulary
es: Vocabulario

en: Check this option if the user should be allowed to choose multiple values.
es: Seleccione esta opción si se le debe permitir al usuario escoger múltiples valores.

en: <Any>
es: <Cualquiera>

en: - Any -
es: - Cualquiera -

en: An invalid vocabulary is selected. Please change it in the options.
es: Se ha seleccionado un vocabulario no válido. Por favor, cambielo en las opciones.
