Webform Simple Hierarchical Select (7.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Multiple
et: Mitu

en: Vocabulary
et: Sõnastik

en: Webform
et: Veebivorm

en: <Any>
et: &lt;suvaline&gt;

en: - Any -
et: - Kõik -

en: An invalid vocabulary is selected. Please change it in the options.
et: Valitud sõnastik oi ole korrektne. Palun muuda oma valikut.
