Webform Simple Hierarchical Select (7.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Multiple
fi: Monivalinta

en: Vocabulary
fi: Luokittelu

en: Webform
fi: Verkkolomake

en: Check this option if the user should be allowed to choose multiple values.
fi: Valitse tämä, jos käyttäjän on sallittua valita useita arvoja.

en: <Any>
fi: <Mikä tahansa>

en: - Any -
fi: - Kaikki -

en: An invalid vocabulary is selected. Please change it in the options.
fi: Sanastoa ei ole valittuna. Muuta asetusta.
