Webform Simple Hierarchical Select (7.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Vocabulary
fr: Vocabulaire

en: Check this option if the user should be allowed to choose multiple values.
fr: Cochez cette option si l'utilisateur est autorisé à sélectionner plusieurs valeurs.

en: <Any>
fr: -Tout-

en: - Any -
fr: - Tout -

en: An invalid vocabulary is selected. Please change it in the options.
fr: Un vocabulaire invalide a été sélectionné. Merci de le modifier dans les options.

en: Integrates Simple Hierarchical Select module with Webform.
fr: Intègre le module Simple Hierarchical Select avec Webform.
