Webform Simple Hierarchical Select (7.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Multiple
ja: 複数

en: Vocabulary
ja: ボキャブラリー

en: Webform
ja: ウェブフォーム

en: Check this option if the user should be allowed to choose multiple values.
ja: このオプションにチェックを入れると、ユーザーが複数の値を選択できるようになります。

en: <Any>
ja: <すべて>

en: - Any -
ja: - すべて -

en: An invalid vocabulary is selected. Please change it in the options.
ja: 不正なボキャブラリーが選択されています。変更してください。
