Webform Simple Hierarchical Select (7.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Multiple
pt: Múltiplo

en: Vocabulary
pt: Vocabulário

en: <Any>
pt: -Qualquer-

en: - Any -
pt: - Qualquer -

en: An invalid vocabulary is selected. Please change it in the options.
pt: Um vocabulário inválido foi selecionado. Por favor altere as configurações.
