Webform Simple Hierarchical Select (7.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Multiple
ro: Multiplă

en: Vocabulary
ro: Vocabular

en: <Any>
ro: <Oricare>

en: - Any -
ro: - Oricare -

en: An invalid vocabulary is selected. Please change it in the options.
ro: Este selectat un vocabular invalid. Vă rugăm să-l modificaţi în opţiuni.
