Webform Simple Hierarchical Select (7.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Multiple
ru: Множественная

en: Vocabulary
ru: Словарь

en: Webform
ru: Веб-форма

en: Check this option if the user should be allowed to choose multiple values.
ru: Чтобы позволить пользователю отмечать несколько значений, поставьте галочку здесь.

en: <Any>
ru: <Любой>

en: - Any -
ru: - Любой -

en: An invalid vocabulary is selected. Please change it in the options.
ru: Выбран неверный словарь. Измените его в настройках.

en: Simple hierarchical select
ru: Простой иерархический выбор
