Webform Simple Hierarchical Select (7.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Multiple
tr: Çoklu

en: Vocabulary
tr: Sözlük

en: Check this option if the user should be allowed to choose multiple values.
tr: Bu özelliği kullanıcının birden çok değer seçebilmesine izin vermek için seçin.

en: <Any>
tr: <Herhangi>

en: - Any -
tr: - Herhangi -

en: An invalid vocabulary is selected. Please change it in the options.
tr: Geçersiz bir sözlük seçtiniz. Lütfen seçenekler bölümünden değiştiriniz.
