Webform Simple Hierarchical Select (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Multiple
ca: Múltiple

en: Vocabulary
ca: Vocabulari

en: Webform
ca: Formulari web

en: Check this option if the user should be allowed to choose multiple values.
ca: Marqueu aquesta opció si l'usuari ha de poder escollir múltiples valors.

en: <Any>
ca: <Qualsevol>

en: - Any -
ca: - Qualsevol -

en: An invalid vocabulary is selected. Please change it in the options.
ca: S'ha seleccionat un vocabulari incorrecte. Si us plau, canvia-ho a les opcions.
