Webform Simple Hierarchical Select (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Multiple
lt: Galimi keli

en: Vocabulary
lt: Žodynas

en: Webform
lt: Web forma

en: Check this option if the user should be allowed to choose multiple values.
lt: Pažymėkite čia jei leisite lankytojams pasirinkit daugiau nei vieną.

en: <Any>
lt: -bet kuris-

en: - Any -
lt: - Bet kuris -
