Webform Simple Hierarchical Select (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Multiple
nl: Meerdere

en: Vocabulary
nl: Woordenlijst

en: Webform
nl: Formulier

en: Check this option if the user should be allowed to choose multiple values.
nl: Selecteer deze optie als de gebruiker meer dan één optie mag kiezen.

en: <Any>
nl: -Elke-

en: - Any -
nl: - Alle -

en: An invalid vocabulary is selected. Please change it in the options.
nl: Er is een ongeldige woordenlijst geselecteerd. Wijzig dit in de opties.
