Webform Simple Hierarchical Select (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Multiple
pl: Wielokrotny

en: Vocabulary
pl: Słownik

en: Webform
pl: Formularz

en: Check this option if the user should be allowed to choose multiple values.
pl: Zaznacz tę opcję, jeśli użytkownik powinien mieć możliwość wyboru wielu wartości.

en: <Any>
pl: &lt;Dowolne&gt;

en: - Any -
pl: -Wszystkie-

en: An invalid vocabulary is selected. Please change it in the options.
pl: Wybrano nieprawidłowy słownik. Proszę go zmienić.
