Webform Simple Hierarchical Select (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Multiple
sk: Viacero naraz

en: Vocabulary
sk: Slovník

en: Webform
sk: Webformulár

en: Check this option if the user should be allowed to choose multiple values.
sk: Zaškrtnite túto možnosť ak používateľ môže vybrať viacero hodnôt.

en: <Any>
sk: - Akýkoľvek -

en: - Any -
sk: - Akýkoľvek -
