Webform Simple Hierarchical Select (7.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Multiple
bo: དུ་མ

en: Vocabulary
bo: སྤྱི་མིང

en: <Any>
bo: <གང་རུང>

en: - Any -
bo: - གང་རུང-

en: An invalid vocabulary is selected. Please change it in the options.
bo: ནུས་མེད་ཀྱི་སྤྱི་མིང་ཞིག་བདམས་འདུག གདམ་ཚན་ནས་བརྗེ་རོགས།
