Webform Simple Hierarchical Select (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Multiple
cy: Lluosog

en: Vocabulary
cy: Geirfa

en: Webform
cy: Ffurf gwe

en: Check this option if the user should be allowed to choose multiple values.
cy: Gwirio'r dewis yma os y ddylai'r defnyddiwr gael ei ganiatáu i ddewis gwerthoedd lluosog.

en: <Any>
cy: <Unrhyw>

en: An invalid vocabulary is selected. Please change it in the options.
cy: Mae geirfa anilys wedi ei ddewis. Newidiwch ef yn y dewisiadau.
