Webform Simple Hierarchical Select (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Multiple
gl: Múltiple

en: Vocabulary
gl: Vocabulario

en: Webform
gl: Formulario web

en: <Any>
gl: <Algún>

en: - Any -
gl: - Calquera -
