Webform Simple Hierarchical Select (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Multiple
he: מרובה

en: Vocabulary
he: מילון

en: Webform
he: טופס - Webform

en: Check this option if the user should be allowed to choose multiple values.
he: תסמן את האפשרות הזאת באם המשתמש יכול לבחור כמה ערכים.

en: - Any -
he: - הכל -

en: An invalid vocabulary is selected. Please change it in the options.
he: נבחר אוצר מילים לא חוקי. אנא שנה אותו באפשרויות.
