Webform Simple Hierarchical Select (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Multiple
hu: Többszörös

en: Vocabulary
hu: Szótár

en: Webform
hu: Űrlap

en: Check this option if the user should be allowed to choose multiple values.
hu: Ahhoz, hogy a felhasználó egyszerre több értéket is megjelölhessen, ezt az opciót be kell jelölni.

en: <Any>
hu: < Bármely >

en: - Any -
hu: - Bármely -

en: An invalid vocabulary is selected. Please change it in the options.
hu: Érvénytelen szótár lett kiválasztva. Meg kell változtatni a beállításokban.
