Webform Simple Hierarchical Select (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Multiple
lv: Daudzkāršs

en: Vocabulary
lv: Vārdnīca

en: Webform
lv: Webforma

en: <Any>
lv: <Jebkurš>

en: - Any -
lv: - Jebkurš -
