Webform Simple Hierarchical Select (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Multiple
oc: Multipla

en: Vocabulary
oc: Vocabulari

en: <Any>
oc: <Tot>

en: - Any -
oc: - Tot -

en: An invalid vocabulary is selected. Please change it in the options.
oc: Un vocabulari invalid a été seleccionat. Merci de lo modificar dins las opcions.
