Webform Simple Hierarchical Select (7.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Multiple
sv: Flerval

en: Vocabulary
sv: Vokabulär

en: Webform
sv: Webbformulär

en: Check this option if the user should be allowed to choose multiple values.
sv: Välj detta om användaren ska kunna välja flera värden.

en: <Any>
sv: &lt;Alla&gt;

en: - Any -
sv: - Alla -

en: An invalid vocabulary is selected. Please change it in the options.
sv: Ett ogiltigt vokabulär är valt. Var vänlig ändra det i alternativen.
