Webform Simple Hierarchical Select (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Multiple
uk: Декілька значень

en: Vocabulary
uk: Словник

en: Webform
uk: Вебформа

en: Check this option if the user should be allowed to choose multiple values.
uk: Щоб дозволити користувачеві обирати декілька значень, поставте тут позначку.

en: <Any>
uk: <Будь-що>

en: - Any -
uk: - Усі -

en: An invalid vocabulary is selected. Please change it in the options.
uk: Вибрано неприпустимий словник. Змініть параметри.

en: Simple hierarchical select
uk: Простий ієрархічний список вибору

en: Webform Simple Hierarchical Select
uk: Вебформи: Простий ієрархічний вибір

en: Integrates Simple Hierarchical Select module with Webform.
uk: Інтегрує модуль Простий ієрархічний вибір з вебформою.
