Webform steps (7.x-1.0-beta2) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Start
ca: Inici

en: Complete
ca: Finalitza

en: Webform
ca: Formulari web

en: Progress bar
ca: Barra de progrés

en: Progress bar style
ca: Estil de la barra de progrés

en: Show progress bar
ca: Mostra la barra de progrés

en: Show page number as number of completed (i.e. Page 1 of 10)
ca: Mostrar el número de pàgina com el nombre de completat (per exemple Pàgina 1 de 10)

en: Show percentage completed (i.e. 10%)
ca: Mostra el percentatge completat (per exemple 10%)

en: Show page labels from page break components
ca: Mostra les etiquetes del component de salt de pàgina

en: Include confirmation page in progress bar
ca: Inclou la pàgina de confirmació a la barra de progrés

en: Choose how the progress bar should be displayed for multi-page forms.
ca: Tria com s'ha de mostrar la barra de progrés als formularis amb diverses pàgines.

en: First page label
ca: Etiqueta de la primera pàgina

en: The first page label in the progress bar. Subseqent pages are titled by their page break label.
ca: L'etiqueta de la primera pàgina a la barra de progrés. Les següents pàgines es titulen segons l'etiqueta del salt de pàgina.

en: Page @start of @end
ca: Pàgina @start de @end
