Webform steps (7.x-1.0-beta2) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Start
fr: Début

en: Complete
fr: Terminé

en: Progress bar
fr: Barre de progression

en: Progress bar style
fr: Style de la barre de progression

en: Show progress bar
fr: Afficher la barre de progression

en: Show page number as number of completed (i.e. Page 1 of 10)
fr: Afficher le numéro de la page ainsi que le nombre total de pages (ex. Page 1 sur 10)

en: Show percentage completed (i.e. 10%)
fr: Afficher le pourcentage de progression (ex. 10%)

en: Show page labels from page break components
fr: Afficher le titre de la page depuis le composant "saut de page"

en: Include confirmation page in progress bar
fr: Inclure la page de confirmation dans la barre de progression

en: Choose how the progress bar should be displayed for multi-page forms.
fr: Déterminer l'affichage de la barre de progression pour les formulaires de plusieurs pages.

en: First page label
fr: Étiquette de la première page

en: The first page label in the progress bar. Subseqent pages are titled by their page break label.
fr: L'étiquette de la première page dans la barre de progression. Les pages suivantes seront intitulées par l'étiquette de leur saut de page.

en: Page @start of @end
fr: Page @start sur @end
