Webform steps (7.x-1.0-beta2) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Start
hu: Kezdete

en: Complete
hu: Kész

en: Webform
hu: Űrlap

en: Progress bar
hu: Folyamatjelző sáv

en: Progress bar style
hu: Folyamatjelző sáv stílusa

en: Show progress bar
hu: Állapotsáv mutatása

en: Show page number as number of completed (i.e. Page 1 of 10)
hu: A pillanatnyi oldalszám mellett az összes oldalt is mutassa (például 1. a 10-ből).

en: Show percentage completed (i.e. 10%)
hu: Mutassa az elkészültséget százalékosan (például 10%).

en: Show page labels from page break components
hu: Mutassa az oldalak címkéit az oldaltörés elemekből

en: Include confirmation page in progress bar
hu: A megerősítő oldal is számítson bele a folyamatjelzőbe.

en: Choose how the progress bar should be displayed for multi-page forms.
hu: Kiválasztható, hogyan jelenjen meg a folyamatjelző sáv több oldalas űrlapok esetén.

en: First page label
hu: Első oldal címkéje

en: The first page label in the progress bar. Subseqent pages are titled by their page break label.
hu: Az első oldal címkéje a folyamatjelző sávon. Az utána következőknek az elválasztó oldaltörés címe jelenik meg.

en: Page @start of @end
hu: @start. oldal, @end összesen
