Webform steps (7.x-1.0-beta2) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Start
sv: Från

en: Complete
sv: Slutförd

en: Webform
sv: Webbformulär

en: Show page number as number of completed (i.e. Page 1 of 10)
sv: Visa sidnummer som ett mått på slutförande (t.ex. Sida 1 av 10)

en: Show percentage completed (i.e. 10%)
sv: Visa slutförande i procent (t.ex. 10%)

en: Show page labels from page break components
sv: Visa sidetiketter från sidbrytningskomponenter

en: First page label
sv: Etikett för startsidan
