Webform steps (7.x-2.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Start
nl: Begin

en: Complete
nl: Voltooid

en: Webform
nl: Formulier

en: Progress bar
nl: Voortgangsbalk

en: Progress bar style
nl: Voortgangsbalkstijl

en: Show progress bar
nl: Voortgangsbalk tonen

en: Show page number as number of completed (i.e. Page 1 of 10)
nl: Paginanummer als 'aantal van totaal' weergeven (bijv. Pagina 1 van 10)

en: Show percentage completed (i.e. 10%)
nl: 'Percentage voltooid' tonen (bijv. 10%)

en: Include confirmation page in progress bar
nl: Bevestigingspagina in voortgangsbalk opnemen

en: Choose how the progress bar should be displayed for multi-page forms.
nl: Op welke manier moet de voortgangsbalk worden weergegeven bij formulieren met meerdere pagina's.

en: First page label
nl: Eerste paginalabel

en: The first page label in the progress bar. Subseqent pages are titled by their page break label.
nl: Het eerste label van de voortgangsbalk. Opvolgende pagina's dragen de titel van hun pagina-einde label.

en: Page @start of @end
nl: Pagina @start van @end
