Webform steps (7.x-2.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Start
uk: Початок

en: Complete
uk: Завершене

en: Webform
uk: Вебформа

en: Progress bar
uk: Індикатор поступу

en: Progress bar style
uk: Стиль індикатора поступу

en: Show progress bar
uk: Показувати індикатор поступу

en: Show page number as number of completed (i.e. Page 1 of 10)
uk: Показувати номер сторінки з поступом (наприклад, Сторінка 1 з 10)

en: Show percentage completed (i.e. 10%)
uk: Показувати відсоток завершення (наприклад, 10%)

en: Show page labels from page break components
uk: Показувати мітки сторінок з компонентів розриву сторінок

en: Include confirmation page in progress bar
uk: Додавати до індикатора поступу сторінку підтвердження

en: Choose how the progress bar should be displayed for multi-page forms.
uk: Оберіть те, яким чином індикатор поступу має відображуватись на багатосторінкових формах.

en: First page label
uk: Мітка першої сторінки

en: The first page label in the progress bar. Subseqent pages are titled by their page break label.
uk: Мітка першої сторінки в індикаторі поступу. Наступні сторінки будуть підписані заголовком їх розриву сторінки.

en: Page @start of @end
uk: Сторінка @start з @end

en: Start migration
uk: Почати перенесення
