Webform steps (7.x-2.0-beta1) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Start
pl: Początek

en: Complete
pl: Zakończone

en: Webform
pl: Formularz

en: Progress bar
pl: Pasek postępu

en: Progress bar style
pl: Styl paska postępu

en: Show progress bar
pl: Pokaż pasek postępu

en: Show page number as number of completed (i.e. Page 1 of 10)
pl: Pokaż numer strony jako numer kroku (np. Strona 1 z 10)

en: Show percentage completed (i.e. 10%)
pl: Pokaż procentowe ukończenie (np. 10%)

en: Show page labels from page break components
pl: Pokaż etykiety stron z komponentu podziału strony

en: Include confirmation page in progress bar
pl: Dołącz stronę z potwierdzeniem do paska postępu

en: Choose how the progress bar should be displayed for multi-page forms.
pl: Wybierz jak pasek postępu ma być wyświetlany dla formularzy wielostronicowych.

en: First page label
pl: Etykieta pierwszej strony

en: The first page label in the progress bar. Subseqent pages are titled by their page break label.
pl: Etykieta pierwszej strony na pasku postępu. Kolejne strony są zatytułowane przez ich etykietę podziału strony.

en: Page @start of @end
pl: Strona @start z @end
