Webform steps (7.x-2.0) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Start
fi: Alkaa

en: Complete
fi: Valmis

en: Webform
fi: Verkkolomake

en: Progress bar
fi: Etenemispalkki

en: Progress bar style
fi: Etenemispalkin tyyli

en: Show progress bar
fi: Näytä etenemispalkki

en: Show page number as number of completed (i.e. Page 1 of 10)
fi: Näytä sivunumero sivuina jotka on vastattu (esim. Sivu 1 / 10)

en: Show percentage completed (i.e. 10%)
fi: Näytä valmiit vastaukset prosentteina (esim. 10%)

en: Include confirmation page in progress bar
fi: Sisällytä vahvistussivu etenemispalkkiin

en: Choose how the progress bar should be displayed for multi-page forms.
fi: Valitse kuinka kyselyssä etenemispalkki näytetään useamman sivun lomakkeissa.

en: First page label
fi: Ensimmäisen sivun etiketti

en: Page @start of @end
fi: Sivu @start/@end
