Webform steps (7.x-2.1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Start
gl: Comezo

en: Complete
gl: Completa

en: Webform
gl: Formulario web

en: Progress bar
gl: Barra de progreso

en: Show progress bar
gl: Mostrar barra de progreso

en: Page @start of @end
gl: Páxina @start de @end
