Webform steps (7.x-2.4) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Start
ru: Начало

en: Complete
ru: Завершён

en: Webform
ru: Веб-форма

en: Progress bar
ru: Прогресс бар

en: Page @start of @end
ru: Страница @start из @end
