Webform steps (7.x-2.4) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Start
sk: Štart

en: Complete
sk: Dokončiť

en: Webform
sk: Webformulár

en: Progress bar
sk: Zobrazenie progresu

en: Progress bar style
sk: Štýl zobrazenia proresu

en: Show progress bar
sk: Zobraziť progres

en: Include confirmation page in progress bar
sk: Zahrnúť stránku s potvrdením do zobrazenia progresu.
