Webform Stripe (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (16 entries)

en: yes
cy: ie

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Image
cy: Delwedd

en: Name
cy: Enw

en: no
cy: na

en: Locale
cy: Lleoliad

en: English
cy: Saesneg

en: French
cy: Ffrangeg

en: Italian
cy: Eidaleg

en: Spanish
cy: Sbaeneg

en: Japanese
cy: Siapaneg

en: Webform
cy: Ffurf gwe

en: Not configured
cy: Heb ei ffurfweddu

en: Secret Key
cy: Allwedd Cyfrinachol

en: Dutch
cy: Iseldireg

en: German
cy: Almaeneg
